J
I
K
A
B
سوالات متداول
آيا ماده ۴۱ قانون الحاق موادي به قانون تنظيم بخشي از مقررات مالي دولت، بـا مـاده۹۵ قـانون مديريت خدمات كشوري مغايرت دارد؟
موضوع ماده ۴۱ قانون الحاق موادي به قانون تنظيم بخشي از مقررات مالي دولت، «ممنوعيت بكـارگيري بازنشستگان »است و موضوع ماده ۹۵ قانون مديريت خدمات كشوري، »جواز بكارگيري بازنشستگان متخصـص در موارد و با عناوين خاص به ميزان يك سوم ساعت كار اداري« مي باشد. با توجه به مراتب مذكور، اين دو ماده داراي موضوعات متفاوتي هستند و مغاير يكديگر تلقي نمي گردند  .
به مستخدم بازنشسته كه در اجراي ماده ۵۹ قانون مديريت خدمات كشوري به كار گرفته شده، چـه وجهي قابل پرداخت است؟
به تصريح ماده ۹۵ قانون مديريت خدمات كشوري، به مستخدمين بازنشسته اي كه در اجراي مـاده مـذكوربه كار گرفته مي شوند، صرفًاً «حق الزحمه» قابل پرداخت است و كليه موارد قابل پرداخت بـه آنـان (متناسـب بـاساعات كار هفتگي، معادل كارمندان مشابه) مي بايد در قالب «حق الزحمه»  لحاظ شود
آيا از تاريخ لاز م الاجرا شدن قانون مديريت خدمات كشوري، جانبازان مي توانند كماكان از سـنوات ارفاقي بهر ه مند شوند يا خير؟
با توجه به عدم پيش بيني احكام جديد در خصوص سنوات ارفاقي جانبازان به هنگام بازنشستگي در قـانون مديريت خدمات كشوري، مقررات قبلي مربوط به سنوات ارفاقي جانبازان، كماكان به قوت خود باقي است  .
آيا اضافه كار جانبازاني كه به جاي استفاده از كسر ساعت كـار، از اضـافه كـار معـادل آن اسـتفاده مي نمايند، در سقف مقرر در بند ۹ ماده ۸۶ قانون مديريت خدمات كشوري پرداخت مي شود يا بدون رعايت آن؟
اضافه كار ساعتي جانبازان متقاضي از امتياز بنـد »الـف « مـاده۴ آئـين نامـه اجرايـي مـواد۹ و ۱۱ قـانون تسهيلات استخدامي و اجتماعي جانبازان انقلاب اسلامي، موضوع تصويبنامه شماره ۲۸۸۶۲/ت۱۷۶۷۹هــ مـورخ۶/۵/۱۳۷۷هيأت وزيران، با رعايت سقف مقرر در بند ۹ ماده ۶۸ قانون مديريت خدمات كشوري، قابـل پرداخـت است  .
آيا با اجراي فصل دهم قانون مديريت خدمات كشوري، آئين نامه جذب و نگهداري نيـروي انسـا ني نخبه موضوع تصويبنامه شماره ۱۷۸۱۴/ت۳۰۹۸۷هـ مورخ۱۲/۷/۱۳۸۳ هيأت وزيران قابليت اجرايي دارد يا خير؟
با اجراي فصل دهم قانون مديريت خدمات كشـوري، از تـاريخ۱۳۸۸/۱/۱، آئـين نامـه جـذب و نگهـداري نيروي انساني نخبه، ملغي الاثر مي باشد و قابليت اجرايي ندارد  .
آيا جهت دريافت آمارهاي جمعيتي بايد به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان مراجعه شود؟
خير، با مراجعه به درگاه ملي آماراطلاعات لازم در خصوص جمعيت استان به تفكيك شهرستان، شهر، آبادي و ... قابل استفاده مي باشد.
آيا جهت اعتراض به قطع يارانه ها بايد به سازمان مديريت و برنامه ريزي مراجعه نمود؟
خير، با مراجعه به سايت سازمان هدفمندي يارانه ها و وارد نمودن كد ملي سرپرست خانوار اعتراض خود را ثبت نماييد.
1399/9/1 8:53:37
پيام تبريك رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان به مناسبت گراميداشت هفته بسيج
آمار بازديد
تعداد بازدید از سایت 483501 تعداد بازدید از صفحه 260 تعداد بازدید امروز صفحه 1
ارتباط با ما
نشاني: ياسوج - ميدان امام حسين - انتهاي بلوار بويراحمد - نبش بلوار رجاء - سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كهگيلويه و بويراحمد

تلفن تماس : 33229017 - 33229018 - 33229019 - 074

فكس : 33230068 - 074

ايميل : ost70@mporg.ir
نظر سنجي
نظر شما در مورد محتواي تارنما چيست؟
تعداد کل نظرات: 9
عالي 9100%
خوب 0%
متوسط 0%
ضعيف 0%
كليه حقوق اين سايت متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كهگيلويه و بويراحمد ميباشد
Powered by Tetis PORTAL