شنبه 25 آذر 1396 20:25:16
s

sdsdsdsdsd
12 مهر 1396 8:41:38
مديران در جذب بودجه‌ نگاه جزيره‌اي نداشته باشند
استاندار كهگيلويه و بويراحمد گفت: مديران اجرايي اين استان در جذب بودجه‌هاي ملي و هزينه كردن آن نگاه جزيره‌اي نداشته باشند.
به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، علي محمد احمدي در سومين نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه كهگيلويه و بويراحمد در ياسوج اظهار داشت: در اين صورت هزينه‌هاي قابل توجهي هدر رفته و اقدام خاصي نيز براي توسعه استان انجام نمي‌شود.
وي افزود: برنامه پنج ساله توسعه كهگيلويه و بويراحمد بر اساس اسناد بالادستي و مبتني بر برنامه ششم توسعه كشور توسط دستگاه‌هاي اجرايي اين استان به منظور كمك به توسعه بهتر و مناسب‌تر استان تدوين شود.
استاندار كهگيلويه و بويراحمد بيان كرد: مسئولان اجرايي اين استان بايد در بحث توسعه از بخشي نگري پرهيز كرده و در تمامي حوزه‌ها اموري شامل افزايش توليد، درآمد سرانه، اشتغالزايي و افزايش رفاه مردم براي رضايتمندي هر چه بيشتر آنان از نظام و دولت را مدنظر قرار داده و براي تحقق آنها بكوشند.
احمدي عنوان كرد: كهگيلويه و بويراحمد ظرفيت‌هاي متعددي براي توسعه دارد و استفاده از توان‌بخش خصوصي براي شكوفايي اين قابليت‌ها نيز ضروري است.
وي ابراز داشت: نقاط ضعف طرح آمايش سرزميني كهگيلويه و بويراحمد براي كمك به توسعه روزافزون اين استان بررسي و اصلاح شود و حركت توسعه‌اي استان نيز بر اساس همين طرح مهم باشد.
استاندار كهگيلويه و بويراحمد گفت: متوليان ورزش اين استان يك تيم فوتبال در ليگ دسته 2 باشگاه‌هاي كشور در راستاي درآمدزايي براي كمك به تكميل و توسعه ورزشگاه 15 هزار نفري ياسوج و تأمين هزينه‌هاي نگهداري چمن و تأسيسات آن راه اندازي كنند.
احمدي اظهار داشت: پس از تحقق چنين امر مهمي نيز استانداري كهگيلويه و بويراحمد حمايت‌هاي مالي لازم را در اين راستا انجام مي‌دهد.

Powered by Tetis PORTAL