شنبه 25 آذر 1396 20:23:48
s

sdsdsdsdsd
4 شهريور 1396 13:5:0
برگزاري نشست اقتصاد مقاومتي با موضوع منطقه ويژه علم و فناوري
برگزاري نشست اقتصاد مقاومتي با موضوع منطقه ويژه علم و فناوري
برگزاري نشست  اقتصاد مقاومتي مورخ 4/6/1396 با موضوع منطقه ويژه علم و فناوري، كانون گچساران

اين نشست  با حضور مسئولان كشوري ،استاني و مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز و روساي دانشگاه ها در سالن آموزش شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران برگزار گرديد.
در اين نشست جناب آقاي دكتر نوروزي ضمن خير مقدم به مدعوين در خصوص نقش شركت هاي دانش بنيان در توسعه اقتصادي مطالبي را بيان نمودند.
در ادامه اين نشست جناب آقاي محنايي معاونت اقتصادي استاندار ، مهندس صيدالي مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران ، جناب آقاي مروي جانشين دبير ستاد توسعه فناوري و نواوري صنعت نفت و گاز و ذغال سنگ ، معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري  مطالبي را در زمينه  توانمنديها و امكانات و منابع و چشم انداز صنعت نفت و گاز  و همچنين نقش علم و پژوهش در  رشد و توسعه اين صنعت بيان نمودند.
جناب آقاي دكتر تاجگردون نماينده مردم شريف شهرستانهاي گچساران و باشت نيز در پايان ضمن جمع بندي و اشاره به توليد روزانه بالغ بر 600هزار بشكه نفت درشهرستان گچساران  ونقش آن براقتصاد كشور و ساير منابع و امكانات و همچنين افراد دانشگاهي ومتخصص اين صنعت قديمي در شهرستان گچساران، ايجاد منطقه ويژه علم و فناوري را از ضرورت ها و نياز هاي اساسي در جهت رفع مشكلات  صنعت نفت و گاز شهرستان دانستند و از مسئولان  كشوري و استاني درخواست نمودند با ديد مثبت جهت پيگيري و اخذ مجوزهمكاريهاي لازم  را بعمل آورند.
گفتني است در اين همايش همچنين دستاوردهاي صنعت نفت و گاز گچساران به نمايش گذاشته شد.


Powered by Tetis PORTAL