شنبه 25 آذر 1396 20:24:46
s

sdsdsdsdsd
3 شهريور 1396 11:36:51
در حضور معاون رئيس جمهور
تجليل از اداره‌هاي برتر استان در جشنواره شهيد رجايي
18 دستگاه اجرايي برتر سال 1395 كهگيلويه و بويراحمد روز پنجشنبه در جشنواره شهيد رجايي به مناسبت هفته دولت با حضور جمشيد انصاري معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان امور اداري و استخدامي كشور و جمعي از مسئولان استاني در ياسوج تجليل شدند.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، اين تعداد دستگاه اجرايي استان كهگيلويه و بويراحمد در بخش‌هاي «زيربنايي و توليدي»، «عمومي، اجتماعي و قضايي»، «شركت‌ها، بانك‌ها و بيمه‌ها»، «علمي، فرهنگي و آموزشي»، «حمايتي، سلامت و بهداشت»، «شاخص‌هاي عمومي»، «شاخص‌هاي اختصاصي»، «شاخص اقتصاد مقاومتي، اشتغال و سرمايه گذاري» و بخش «بانك‌ها و مؤسسه‌هاي مالي در زمينه اعطاي تسهيلات رونق توليد، اشتغال و سرمايه گذاري» شناسايي و مورد تجليل قرار گرفتند.
در بخش زيربنايي و توليدي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، در بخش عمومي، اجتماعي و قضايي اداره كل امور اقتصادي و دارايي، در بخش شركت‌ها، بانك‌ها و بيمه‌ها شركت آب و فاضلاب شهري، در بخش علمي، فرهنگي و آموزشي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و در بخش حمايتي، سلامت و بهداشت اداره كل بيمه سلامت برتر شناخته شدند.
در شاخص‌هاي عمومي شركت آب منطقه‌اي، اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري و اداره كل دامپزشكي به ترتيب اول تا سوم شدند.
در شاخص‌هاي اختصاصي اداره كل بهزيستي، اداره كل امور مالياتي و اداره كل امور عشاير به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را كسب كردند.
در شاخص اقتصاد مقاومتي، اشتغال و سرمايه گذاري سازمان جهاد كشاورزي و اداره كل آموزش و پرورش به ترتيب عناوين اول و دوم را به دست آوردند و شركت توزيع نيروي برق و كميته امداد امام خميني (ره) نيز به طور مشترك سوم شدند.
در بخش بانك‌ها و مؤسسه‌هاي مالي در زمينه اعطاي تسهيلات رونق توليد، اشتغال و سرمايه گذاري نيز بانك كشاورزي، بانك صنعت و معدن و صندوق كارآفريني اميد به ترتيب رتبه‌هاي اول تا سوم را تصاحب كردند.
دوم تا هشتم شهريور ماه هر سال به مناسبت سالروز شهادت رجايي و باهنر به نام هفته دولت نام‌گذاري شده است.

  Powered by Tetis PORTAL